Score Fitness Bursa Korupark

Wings'e özel fırsatlar

Wings’e özel üyeliklerde;

  • +2 ay hediye üyelik ve taksit imkânı.

Bu ayrıcalık, başka indirimler veya kampanyalar ile birleştirilemez.

Şehirlerin maskeleri vardır. İçini keşfetmek, onu tüm çıplaklığı ile görmek kolay değildir. İtinayla bakanların gözleri yaşar o şehirleri. Şehirler de, içinde yaşayanlarıyla hayat bulur, bedenini korur. Modern zamana ayak uydurur ve hep fit yaşar: Korupark Score Fitness & Spa

Korupark Score Fitness & Spa, Bursa’nın en büyük fitness salonu. Modern zamanların sağlık tapınağı denebilir. Eşsiz mimarisi, son teknoloji ile donatılmış fitness ekipmanları ve taa Uludağ’dan aşağılara inen kar kokulu oksijeni ile giydirilmiş bir tesis. Farklı bir proje çünkü Bursa’da ilk defa aynı çatı altında birçok egzersiz ve spor branşını toplamış.

2009 yılında hizmet vermeye başlayan tesiste tamamı led televizyonlu, IPod uyumlu, gym alanı, kişiye özel dizayn edilmiş stüdyolar, yarı olimpik açık havuz, hamam, basketbol salonu ve squash kortu var. Tabii ki bu kadarla kalmıyor.

Stüdyolarda pilates, yoga, spinning, body pump, dance moves gibi en güncel trendlerin dersleri veriliyor. Sonrasında havuza atlamak, saunada arınmak, buhar banyosuyla bedeni havalandırmak mümkün. Spa’da görevli tüm terapistler, Uzakdoğu kökenli masajlarda uzmanlaşmış eğitmenler. Yani boynunuz  tutulmuşsa, bilge ellerde iyileşecek. 40 çeşit yağ özüyle yapılan aromatik masajlar, selülit ve kilolardan kurtulmak adına yapılan aktiviteler de mevcut. ‘Su içsem kilo alıyorum’ların son günleri…

Korupark Score Fitness & Spa konuklarının yaşı iki ile altı yaş aralığında çocukları varsa, burada hayat daha da güzel. Kids Club’ı da var.

 İyi ‘fit kalmalar ve eğlenceler’…

Wingscard der ki:

Tüm “Modern zaman kilolarından kurtulmak isteyenler” için…

Havalı Bilgi

Korupark Score Fitnees & Spa’da fitleşirken Facebook’da da ‘like’lama aktiviteklerine devam edilebiliyor.

Adres

A: Adnan Menderes Mh. Korupark/Bursa
T: +90 224 242 68 00
W: www.score.com.tr

Spa :

Var

Sauna :

Var

Hamam :

Var

Fitness Salonu :

Var

Gym&Cardio :

Var

Pilates Studyo :

Var

Kort (Sqash/Tenis) :

Squash

Açık/Kapalı Havuz :

Kapalı

Otopark/Vale :

Var

Score Fitness Bursa Korupark tanıtım videosu